KONST / Litografier / Litografi 8102130
nr 810 2130
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Litografi, K. G Nilson, "Partitur 1", signerad 1983, motivets mått: 49x79
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:46:47
25/2 18:39:45
700 kr
25/2 18:41:47
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson